Herentalse Helden

GEANNULEERD

De viering van de Herentalse Helden wordt geschrapt als preventiemaatregel in de bestrijding van het Corona-virus.

***

De voorbije weken ging het stadsbestuur op zoek naar echte Herentalse Helden. Verschillende Herentalsenaren en Herentalse verenigingen toonden aan dat ze op hun terrein meetellen op lokaal, nationaal en zelfs internationaal niveau. Deze Helden zetten met hun prestaties Herentals in 2019 op de kaart. Maar welke Helden staken er nu eigenlijk echt bovenuit? Het stadsbestuur roept u op om te stemmen op uw favoriete Held.

Op donderdag 12 maart om 19 uur worden alle Herentalse Helden in de bloemetjes gezet in zaal 't Hof. Tijdens die avond maken we ook bekend welke Herentalsenaren volgens u de sterkste prestatie leverden in 2019. Stemmen maar!

Stem op uw favoriete held

 

 

Kandidaten -18 jaar

Zita Daniels

Zita Daniels (atletiek)

  • Provinciaal Kampioene Polsstokspringen indoor bij de miniemen
  • Provinciaal Kampioene Polsstokspringen outdoor bij de miniemen
Chana De Busser

Chana De Busser (dans)

  • Vlaams Kampioen duo adults beginners
Lars Derboven

Lars Derboven (motorcross)

  • Belgisch kampioen: Nat Mx 2 Vlm
Luca Haxelmans

Luca Haxelmans (zwemmen)

  • Provinciaal kampioen 200 meter vlinderslag
  • Provinciaal kampioen 4 x 100 meter vrije slag
  • Provinciaal kampioen 4 x 100 meter wisselslag
Michiel Laeremans

Michiel Laeremans (zwemmen)

  • Tweede plaats Belgisch kampioenschap 4 x 100 meter vrije slag
  • Provinciaal kampioen 4 x 100 meter vrije slag
  • Derde plaats provinciaal kampioenschap 400 meter vrije slag
Pieter Laeremans

Pieter Laeremans (zwemmen)

  • Provinciaal kampioen 50 meter vrije slag
  • Provinciaal kampioen 4 x 100 meter vrije slag
  • Tweede plaats provinciaal kampioenschap 200 meter schoolslag
  • Tweede plaats provinciaal kampioenschap 100 meter schoolslag
  • Tweede plaats provinciaal kampioenschap 200 meter wisselslag
  • Tweede plaats provinciaal kampioenschap 4 x 100 meter wisselslag
  • Derde plaats provinciaal kampioenschap 50 meter rugslag
Sebastiaan Laeremans

Sebastiaan Laeremans (atletiek)

  • Provinciaal Kampioen 4 x 60 meter pupillen jongens
Sepp Lathouwers

Sepp Lathouwers (atletiek)

  • Provinciaal Kampioen 4 x 60 meter jongens pupillen
Michiel Nelis

Michiel Nelis (zwemmen)

  • Provinciaal kampioen 4 x 100 meter wisselslag
  • Derde plaats provinciaal kampioenschap 50 meter schoolslag
  • Derde plaats provinciaal kampioenschap 100 meter schoolslag
Silke Rutten

Silke Rutten (atletiek)

  • Provinciaal Kampioen 4 x 800 meter scholieren
Senne Schellekens

Senne Schellekens (karate)

  • Vlaams Kampioen Miniemen Plus
Alexander Schwerin

Alexander Schwerin (zwemmen)

  • Tweede plaats provinciaal kampioenschap 4 x 100 meter vrijslag
Robbe Theeuwes

Robbe Theeuwes (atletiek)

  • Vlaams Kampioen op de 3.000 meter bij de scholieren
  • Tweede plaats op het Belgisch Kampioenschap op de 3.000 meter bij de scholieren
Robbe Torfs

Robbe Torfs (atletiek)

  • Provinciaal Kampioen 4 x 100 meter
Jarne Van Peel

Jarne Van Peel (atletiek)

  • Provinciaal Kampioen 4 x 100 meter scholieren
Femke Verelst

Femke Verelst (bmx)

  • Categorie cruiser girls bmx
  • Eindklassement topcompetitie eerste plaats
  • Eindklassement Flanders series derde plaats
  • Belgisch kampioenschap tweede plaats
  • Antwerps kampioenschap tweede plaats
Janne Verstappen

Janne Verstappen (LRV - paardrijden)

  • Nationaal kampioene LRV (pony’s)
Herentalse badmintonclub 1H

Herentalse badmintonclub 1H (badminton)

  • Kampioen in de PBA competitie Jeugd Jongens -19 jaar
Herentalse badmintonclub 3H

Herentalse badmintonclub 3H (badminton)

  • Kampioen in de PBA competitie
Hockeyclub Artemis U14G

Hockeyclub Artemis U14G (hockey)

  • Kampioen in reeks 3E
Hockeyclub Artemis U9G

Hockeyclub Artemis U9G (hockey)

  • Kampioen in reeks 4C
HYC U16 Rood

HYC U16 Rood (ijshockey)

  • Belgisch kampioen
VC Sint-Janskring U13

VC Sint-Janskring U13 (volleybal)

  • Kampioen in de regionale competitie

 

Kandidaten +18 jaar

Liam De Ceuster

Liam De Ceuster (paardrijden - dressuur)

  • Wereldkampioen Ghymkhana Special Olympics World Games Abu Dhabi
  • Belgisch Kampioen Special Olympics (dressuur)
  • Belgisch kampioen (dressuur)
  • Provinciaal Kampioen (dressuur)
  • Tweede plaats Duits Landelijk Toernooi (Ghymkhana)
  • Derde plaats Duits Landelijk Toernooi (dressuur)
Kevin Bervoets

Kevin Bervoets (G-bowlen)

  • Belgisch Kampioen special Olympics G-bowling
Sarah Brosens

Sarah Brosens (zwemmen)

  • Provinciaal kampioen 4 x 100 meter wisselslag
  • Tweede plaats provinciaal kampioenschap 200 meter wisselslag
  • Tweede plaats provinciaal kampioenschap 200 meter vrije slag
  • Derde plaats provinciaal kampioenschap 100 meter vrije slag
  • Derde plaats provinciaal kampioenschap 50 meter vrije slag
  • Tweede plaats vlaams kampioenschap 4 x 100 meter vrije slag
  • Derde plaats Belgisch kampioenschap 4 x 100 meter wisselslag (gemengd)
  • Tweede plaats Belgisch kampioenschap 4 x 100 meter wisselslag (17/18)
Rudi De Keyser

Rudi De Keyser (atletiek)

  • Provinciaal kampioen vijfkamp M40
Elke Gys

Elke Gys (atletiek)

  • Belgisch kampioen discuswerpen dames (masters)
Gunther Janssens

Gunther Janssens (G-bowlen)

  • Belgisch Kampioen G-bowling
Bart Liekens

Bart Liekens (zwemmen)

  • Tweede plaats Belgisch kampioenschap 800 meter vrije slag
  • Derde plaats Belgisch kampioenschap 200 meter schoolslag
  • Kwalificatie Scheldebeker
Dimitri Payne

Dimitri Payne (short mat bowls - singles)

  • Belgisch kampioen Short Mat Bowls Singles
Kwinten Torfs

Kwinten Torfs (atletiek)

  • Provinciaal kampioen 60 meter horden
  • Provinciaal kampioen verspringen
  • Provinciaal kampioen 4 x 100 meter
Lien Torfs

Lien Torfs (atletiek)

  • Provinciaal kampioen 4 x 100 meter
Jelle Van De Gender

Jelle Van De Gender (atletiek)

  • Provinciaal kampioen 4 x 800 meter Masters
Ghinka Van der Avoort

Ghinka Van der Avoort (G-bowlen)

  • Tweede plaats Belgisch kampioenschap G-bowling
Johan Wils

Johan Wils (atletiek)

  • Atletiek provinciaal kampioen 800 meter indoor Masters
AC Herentals - Heren

AC Herentals - Heren (atletiek)

  • Vlaams Kampioen interclub Heren ere-afdeling (promotie naar hoogste klasse – ere-afdeling KBAB)
AC Herentals - Masters

AC Herentals - Masters (atletiek)

  • Vlaams kampioen interclub eerste klasse Masters (dames + heren) van de VAL
Golfclub Witbos

Golfclub Witbos (golf)

  • Winnaar senioren interclub
Herentalse Basketbalclub HSE A

Herentalse Basketbalclub HSE A (basketbal)

  • Kampioen derde provinciale Heren Antwerpen A
Herentalse basketbalclub B

Herentalse basketbalclub B (basketbal)

  • Kampioen vierde provinciale Heren Antwerpen B (verloor geen enkele match)
Hockeyclub Artemis U19G-1

Hockeyclub Artemis U19G-1 (hockey)

  • Divisiekampioen
HYC - Eerste ploeg

HYC - Eerste ploeg (ijshockey)

  • Kampioen Beneleague
  • Belgisch kampioen
  • Winnaar beker van België
Short Mat Bowls Club - Fours

Short Mat Bowls Club - Fours (short mat bowls - fours)

  • Belgisch kampioen Short Mat Bowls
vzw TWERK

vzw TWERK

  • Winnaar van de 'Coup de Coeur' van BNP Paribas Fortis als beste social profit-project. TWERK onderging een strenge audit en het bedrijf is 100 % FairTrade gecertificeerd.