Activiteiten

Toonmomenten Muziek: onze leerlingen krijgen een podium
 
Zaterdag 11 mei
  • Slagwerk o.l.v. Jan Moons, Ward Van Hertum & Mike Machiels, 8.30 uur, Auditiezaal
  • Groepsmusiceren gitaar o.l.v. Wim Boelen, 11.00 uur, KVRI Vorselaar
  • Concertband o.l.v. Koen Vanhove, 12.00 uur, Auditiezaal
  • Saxofoon o.l.v. Lut Engelen & Piano o.l.v. Huguette Linsen, 15.00 uur, Auditiezaal
  • Piano o.l.v. Huguette Linsen, 16.00 uur, Auditiezaal
  • Begeleidingspraktijk o.l.v. Joachim Schraeyen, 17.00 uur, Auditiezaal
Zondag 12 mei
  • Slagwerk o.l.v. Jan Moons, Ward Van Hertum & Mike Machiels, 8.30 uur, Auditiezaal
  • Begeleidingspraktijk o.l.v. Joachim Schraeyen & Joost Van kerkhoven, 13.00 uur, Balletzaal
Dinsdag 14 mei
  • Groepsmusiceren Gitaar o.l.v. Wim Boelen, 18.00 uur, De Rul, Kasterlee
Woensdag 15 mei
  • Accordeon o.l.v. Linda Pellaers, Jolien Van Rooy & Jolien Wils, 13.00 uur, Lakenhal
  • Muzieklab Volwassenen o.l.v. Brigitte Goemans, Christel Schellekens, Ann Swerts & Anita Verlinden, 20.00 uur, Auditiezaal
Donderdag 16 mei
  • Gitaar o.l.v. Jan Ceulemans, Jan Govers & Luc Van Steenbergen, 17.00 uur, Lakenhal
  • Piano, 18.30 uur, Auditiezaal: concert van de laureaten piano
Vrijdag 17 mei
  • Koper o.l.v. Wim Devos & Koen Vanhove, 17.45 uur, Campus De Vesten
  • Groepsmusiceren Gitaar o.l.v. Wim Boelen, 18.00 uur, Campus De Vesten
  • Saxofoon eindejaars o.l.v. Wim Thijs, 18.30 uur, Auditiezaal
  • Harp o.l.v. Lien Keusters, 19.00 uur, Lakenhal
Zaterdag 18 mei
  • Hobo o.l.v. Wim Boelen, 9.00 uur, Campus De Vesten
  • Gitaar o.l.v. Karin Behiels & Luc Van Steenbergen, 10.30 uur, KVRI Vorselaar
  • Koper o.l.v. Wim Devos & Koen Vanhove, 11.00 uur, Herentals
  • Folkviool o.l.v. Amy Merrill, 14.30 uur, Auditiezaal
Zondag 19 mei
  • Creatief musiceren o.l.v. Amy Merrill & Ilse Moubax, 15.00 uur, Auditiezaal
Maandag 20 mei
  • Gitaar pop-rock-jazz o.l.v. Jan Govers & Luc Van Steenbergen, 19.00 uur, Klas 8, Hikstraat
Woensdag 22 mei
  • Saxofoon o.l.v. Wim Thijs & Koper o.l.v. Wim Devos, 13.00 uur
  • Muzieklab 3de graad, 15.00 uur, Auditiezaal
  • Groepsmusiceren Gitaar o.l.v. Wim Boelen, 18.00 uur, Dorpshuis, Noorderwijk
  • Blokfluit o.l.v. Nadia Bierinckx & Folkzang o.l.v. Liesbeth Verlaet, 19.00 uur, Lakenhal
Donderdag 23 mei
  • Piano o.l.v. Luc Gevers & Ellen Govers, om 18.00, 19.00 & 20.00 uur, Auditiezaal
Vrijdag 24 mei
  • Zang & Koor pop-rock-jazz, Singer-Songwriter o.l.v. Merijn Bruneel & Ilse Moubax, 17.00 uur, Klas 10, Hikstraat
Zaterdag 25 mei
  • Koper laatstejaars o.l.v. Wim Devos, 14.00 uur, Auditiezaal
Zondag 26 mei
  • Woord o.l.v. Griet Stevens, 10.00 uur, Auditiezaal
Dinsdag 28 mei
  • Slagwerk alle eindejaars, 17.00 uur, Auditiezaal
  • Orgel eindejaars o.l.v. Bart Wuilmus, 19.30 uur, Sint-Waldetrudiskerk
Woensdag 29 mei
  • Woord 3de graad, 14.30 uur, Auditiezaal
  • Dwarsfluit “TUTTI FLUTTI” o.l.v. Machteld Van Geenhoven, 17.00 uur, Lakenhal
  • Piano o.l.v. Luc Gevers, 17.30 uur, Auditiezaal
Maandag 3 juni
  • Gitaar 2de graad, o.l.v. Jan Govers & Luc Van Steenbergen, 17.00 uur, Auditiezaal
  • Gitaar o.l.v. Jan Ceulemans, 17.30 uur, Dorpshuis, Noorderwijk
  • Folkgitaar o.l.v. Jeroen Knapen, 18.30 uur, Campus De Vesten
Dinsdag 4 juni
  • Doedelzak o.l.v. Denis Olaerts, 18.00 uur, Lakenhal
  • Slagwerk o.l.v. Steven Ribus & Gitaar o.l.v. Jan Ceulemans, 19.00 uur, Klas 10, Hikstraat
Woensdag 5 juni
  • Woord 2.2 om 13.00 uur, Woord 2.3 om 14.00 uur, Woord 2.1 om 15.30 uur, Woord 2.4 om 17.00 uur, Balletzaal
Donderdag 6 juni
  • Gitaar o.l.v. Luc Van Steenbergen, 18.00 uur, Gierle
  • Arrangeren o.l.v. Steven Ribus, 19.00 uur, Auditiezaal
Vrijdag 7 juni
  • Cello o.l.v. Mieke Delanote, 18.30 uur, Auditiezaal
Dinsdag 11 juni
  • Piano o.l.v. Annemie Leyen, 18.30 uur, Auditiezaal
Woensdag 12 juni
  • Piano o.l.v. Annemie Leyen, 18.30 uur, Auditiezaal
Zaterdag 15 juni
  • Gitaar o.l.v. Karin Behiels & Luc Van Steenbergen, 11.00 uur, Vorselaar (wandelconcert)
Neem ook eens een kijkje op onze facebook voor de meest recente update!