Theater Stap en Compagnie Lodewijk/Louis

heater Stap en Compagnie Lodewijk/Louis


Carmen


Theater


Theater Stap is al veertig jaar een vaste waarde en een bijzondere stem in het Vlaamse theater. Al vier decennia lang zet het mensen met een mentale beperking op het podium. Ook Compagnie Lodewijk/Louis heeft reden tot vieren. Ze brengen al twintig jaar absurd, eigenzinnig en komisch theater.


De twee feestvarkens zetten hun tanden in Carmen. Bizets wereldberoemde opera viert eveneens een jubileum; zijn 150ste. Samen duiken de twee theatergezelschappen in dit vurige verhaal vol passie en rebellie. Maar dan wel helemaal op hun manier.


Jason Dousselaere en Dijf Sanders nemen de originele muziek onder handen. Ze brouwen live een soundtrack die rockt, sust, ontroert en verwondert. Aline Goffin mag met haar fenomenale stem de zangpartijen voor haar rekening nemen.


Laat je meeslepen door een voorstelling die alles viert wat buiten de lijntjes kleurt. Carmen is een ode aan wie durft af te wijken, aan wie zijn eigen pad kiest. Aan vrijheid, liefde en levenslust.


Inleiding om 19.15 uur


Voor aanvang van de voorstelling voorzien we een gratis inleiding in de foyer.
Els Van Steenberghe, theaterrecensent en medewerker bij Knack en Knack Focus vertelt je meer over de voorstelling, de makers en de gezelschappen.


Bron: UiTinVlaanderen.be

Locatie
Cc 't SchalikenGrote Markt 35 2200 Herentals
Datum
Organisatie
Cultuur en toerisme Herentals
Thema
Theatervoorstelling
Prijs
€ 19,00,-
 

Basistarief: € 19,00,-
-26 jaar: € 17,10,-

Leeftijd
0+
Contact
Adres
Cultuur en toerisme HerentalsGrote Markt 35 2200 Herentals
E-mailadres
cultuurcentrum@herentals.be