De voorstelling is inclusief aperitief.
Tijdens Boeken en Bubbels praat presentatrice Katrien Lodewyckx met interessante mensen over de boeken die hun leven hebben beïnvloed. Tijdens deze editie komt Celine Van Ouytsel vertellen over haar favoriete boeken.
De Herentalse Celine Van Ouytsel is een Vlaamse mediapersoonlijkheid en werd als Miss België in 2020 nationaal bekend. Naast deze titel behaalde ze met trots een masterdiploma in rechten. Met haar warme uitstraling en positieve energie weet ze een breed publiek te inspireren.
Celine nam deel aan tv-programma’s zoals De verraders, De slimste mens ter wereld en Over de oceaan. Ze deelt op Instagram en TikTok haar dagelijkse leven. Naast interieurinspiratie deelt Celine beauty-, lifestyle- en modetrends. Met haar zelfrelativering en oprechte karakter blijft ze dicht bij haar volgers als een eerlijke content creator.
Roderik Six (1979) is literair journalist bij het weekblad Knack. Met zijn debuut Vloed won hij prompt De Bronzen Uil. Zijn tweede roman Val werd bekroond met de driejaarlijkse Prijs voor de Letteren van de provincie West-Vlaanderen. Ook zijn romans Volt en Monster werden lovend onthaald. Roderik Six woont en werkt in Gent.
In de nieuwe, ontroerende roman In het wit van Roderik Six worstelen jonge vrouwen met oeroude dilemma’s. Met stilistisch vernuft schetst Six een teder portret van mensen op het kruispunt van leven en dood. In het wit is een intieme roman over maatschappelijke thema’s als dementie en moederschap.
Muziek
Violiste Amy Merrill verzorgt dit seizoen de muzikale intermezzo’s. Zij brengt iedere editie een andere gastmuzikant mee. Dit keer is dat Gerd Sprangers op gitaar, altviool en ukelele. Amy geeft les aan de afdeling folk in de academie voor muziek, woord en dans in Herentals. Ze won in 2024, samen met haar groep Big Ass Lizards, onze lokale muziekwedstrijk Nief Talent.
Bron: UiTinVlaanderen.be