Op vrijdag 6 juni van 9.30 tot 12.30 uur nodigt de levensbeschouwelijke dienst van AZ Herentals, in samenwerking met samenwerkingsverband Neteland, je uit voor een Koesterworkshop voor (groot)ouders die een (klein)kind moeten missen.
In deze workshop gaan we aan de slag met het versieren van kegelpopjes. Onder begeleiding van opgeleide vrijwilligers krijg je de kans om hun gezin symbolisch vorm te geven. Door de kegelpopjes te beschilderen, kan iedereen op zijn eigen manier stilstaan bij zijn gezin, zijn verdriet en het gemis dat zij voelen. We heten je welkom in een warme setting met een (warm) drankje en versnapering. Inschrijven is verplicht.
Programma
- Locatie: Inloophuis De Vuurtoren, aan woonzorgcentrum Sint-Anna, Vorselaarsebaan 1 in Herentals. De toegang wordt aangegeven door de Koestervlag.
- Van 9.30 tot 12.30 uur; welkom vanaf 9.15 uur
- Kostprijs: gratis; materiaal wordt voorzien
- Om alle warmte en zorg te voorzien voor (groot)ouders, werken we met een maximum van tien deelnemers.
- Inschrijven is verplicht en kan via deze link.
Bron: UiTinVlaanderen.be