Vrijwillige lesgever gezocht

Dienstencentrum Convent 2 zoekt een vrijwillige lesgever Italiaans.

Spreek je vlot Italiaans? Beschik je over een degelijke kennis van de grammatica? Ben je werkzoekende, heb je wat tijd over of ben je met pensioen…? En heb je zin om je kennis te delen met anderen? Dan ben jij de persoon die we zoeken. We hanteren een rustig tempo op maat van senioren. Het samen zijn tijdens de lessen is minstens even belangrijk.

Wij bieden onze vrijwilligers: een zinvolle tijdsbesteding, het nodige materiaal wordt aangekocht door het dienstencentrum, gratis drankje tijdens de les, mogelijkheid tot opleiding en vorming, je krijgt een forfaitaire vergoeding. Al onze vrijwilligers genieten een degelijke verzekering tijdens hun vrijwilligerswerk.

Meer info: dienstencentrum@ocmwherentals.be of 014-28 20 00.